top of page

Eternal представляє нову колекціюКолекція прагне відобразити аспекти реальності, в якій ми живемо, та надихає на адаптацію до нових викликів та змін в унісон зі швидкоплинним світом.

Кожна модель колекції «Адаптація» – це оповідання про взаємодію людини зі світом навколо, про відкритість новому, і водночас – про збереження власної ідентичності. Адаптивний крій, що здатен підлаштуватися до особливостей типів фігур та використання класичної безклейової техніки у створенні верхнього одягу роблять цю колекцію по-справжньому особливою. Безклейова техніка дозволяє надати речам сталу форму, яка ідеально пристосовується до вигинів тіла. Моделям притаманні обтічні силуети, складні геометричні форми, асиметрія та функціональність. Eternal ставить за мету створювати одяг, що здатний забезпечити одночасно і естетичний, і фізичний комфорт.На думку бренду, одяг не повинен диктувати умови як його носити, тому він створює податливі до тіла моделі. Застібки у вигляді зав’язок уможливлюють пристосування речей до форми тіла та адаптування його під себе, свій комфорт, а ще настрій. Регулюючи зав’язки, послаблюючи чи стискаючи їх, ви змінюєте характер виробу — від більш спокійного до відвертого та провокаційного. У колекції використані виключно натуральні тканини: костюмна меланжева вовна, тонкий мохер, крепова вовна, шовк батист.


«Бренд Eternal завжди був і залишається про сенси та глибину. Колекція «Адаптація» – це наша відповідь на виклики сучасності. Ми віримо, що спроможність адаптуватися та знаходити нові шляхи – це ключ до успіху у сьогоденній реальності", – поділилася засновниця бренду Eternal.
Кампейн колекції «Адаптація» відзняв фешн-фотограф Стефан Лісовський. Серія фото втілює ідею адаптації через повернення до природи, щоб віднайти внутрішню силу та заземлення в умовах постійних трансформацій. Кожен візуальний елемент віддзеркалює зв'язок з природою — від відтінків до текстур.
Photographer @stephanlisowski

Style Natalia Osadcha

Make up @anni_zha_

Model @irynabalinska


Comments


bottom of page