top of page

ELIE MOND представляє осінню колекцію

ELIE MOND – молодий український бренд жіночого одягу зі 100% власним виробництвом. Ідея бренду полягає у поєднанні елементів етнічного одягу з модними тенденціями сучасності. Це подих української історії з атмосферою французької романтики."Український народний одяг – це чисте натхнення. Краса, велич, стиль. Ці мотиви не можна ховати в історії, вони мають бути в сучасному одязі та відкриті для всього світу", – впевнена засновниця і дизайнерка бренду Анастасія Буряк.Ціль наших колекцій – створити сезонний базовий гардероб, який ідеально поєднуються між собою за стилем, кольором та фактурою, з вкрапленням ДНК українського стилю. Міссія бренду – донести світу, що український одяг має своє виключне ДНК і вартий бути на одному подіумі з великими відомими брендами.
ELIE MOND має 100% власне виробництво, де забезпечується виконання найвищих стандартів якості у кожній моделі, а у всіх виробах з вишивкою кожний хрестик робиться вручну з великою любов'ю.Осіння колекції ELIE MOND стала продовженням втілення ДНК бренду. Вишивка, натуральні тканини, етнічні орнаменти та об’ємні рукави. В ній жіночність поєднується з маскулінними силуетами, а вишиті орнаменти з лаконічністю рівних ліній.
Autumn Mood від ELIE MOND – романтизувати осінь. Більше гуляти на природі, пити каву з друзями, збирати пожовкле листя, відчувати вітер на своїх щоках, насолоджуватись кожним днем, жити і любити своє життя.


З ELIE MOND осінь буде колоритною!


Одяг можна придбати на сайті eliemond.com та на сторінці Instagram @eliemond.collection.


Comments


bottom of page