top of page

ELENAREVA представляє нову колекцію
“О земле, явись мені”. Зі спогадів та величних історій, з тяжкої праці та сердечної легкості, з тепла і сліз рідна земля родить свої безмежні скарби. Нездоланна сила та щедрість нашої землі стали підґрунтям нової колекції AW'23 ELENAREVA.Присвята землі, з якої проростає життя, в колекції ELENAREVA відображена у принті-квітці та вишитих цитатах авторства художниці, яка малює по тілу, Марії Федорівни. Так на жакетах, блузах та сукнях з'являються зображення ірисів та слова ”О земле, явись мені”, “Моя земля, веди мене”, “Мати - земля моя” та інші. Такі малюнки квітів зображували на старих українських глечиках, а самі іриси пов'язували із символом мужності і безстрашності.
У найтемніші часи, коли за кожен клаптик території триває запекла боротьба, усвідомлення власного коріння та зв'язку з минулими поколіннями зміцнює дух та прагнення свободи. Свій діалог із предками Олена Рева вибудовує навколо сплетених у техніці макраме речах - сукні, спідниці та топі. “Це особливе тепло від одягу, створеного руками, та шана стародавньому ремеслу - зараз ми маємо зберегти свою культурну спадщину і продовжити її життя для наступних поколінь”, - говорить дизайнерка.
Справжній кіногімн українського характеру та світогляду - фільм Олександра Довженка “Земля” - Олена Рева переосмислила за допомогою власних знакових штрихів. Баланс між жіночою м'якістю і непохитністю дизайнерка демонструє за допомогою культових для ELENAREVA речей - скульптурних суконь-бюстьє та атлетичного вигляду корсетів. Гра між зовнішньою тендітністю та внутрішньою силою продовжується у сукнях чорного та пісочного кольорів з драпіруванням, які підкреслюють силует, та монументальних брюках-палаццо.
Тема землі прослідковується у кольоровій гаммі колекції ELENAREVA. Чорні драпіровані сукні та корсети переходять у пісочно-сірі костюми-двійки та пальто. Насичений жовтогарячий шовк та м'яка тканина мікромасло кольору пудри нагадують відтінки глиняних ґрунтів.
“Українська земля годує континенти та зараз, як ніколи, потребує нашоі уваги та турботи. Віками вона ставала причиною жорстоких повстань, рятувала наших предків у різні часи, ставала потужним символом. Цією колекцією ми хочемо ще раз нагадати про цінність та міць рідного краю”, - описує ідею колекції Олена Рева.
Comments


bottom of page