top of page

Моделююча та знімаюча втому маска для обличчя від EISENBERGEISENBERG - це, перш за все, людина, Жозе Айзенберг, творець свого власного світу, який поєднує в собі хай-тек, мистецтво і елегантність. Його бренд - це найбільша, безкомпромісна, вічна пристрасть його життя. Створювані ним продукти унікальні і досконалі. Жозе Айзенберг, людина, що створила Марку, який прагне до досконалості, захоплений ідеєю краси.Дослідження Жозе Айзенберга почалися в Швейцарії і були спрямовані на вивчення комбінованої дії біо-косметичних молекул.

Результатом 15 літніх випробувань, вивчень і медичних досліджень стало відкриття формули Trio-Moleculaire®, яка відновлює, живить шкіру і насичує її киснем. Формула Trio - Molecular® включена в усі продукти Eisenberg: 3 молекули, які, працюючи одночасно, чудово запобігають і борються зі старінням шкіри там, де це необхідно. Комбінацію 3 молекул доповнюють натуральні інгредієнти, забезпечуючи ефективність кожного продукту Eisenberg.


Trio-Moleculaire® формула - основа кожного засобу Жозе Айзенберг - дарує воістину чудові і тривалі результати, шкіра стає молодою, здоровою і сяючою! Формула Trio-Molecular® це не просто "винахід", а наше наукове відкриття, запатентоване Жозе Айзенбергом у всьому світі і ексклюзивно для його Бренда.


Моделююча та знімаюча втому маска для обличчя від EISENBERG

Моделююча та знімаюча втому маска для обличчя від EISENBERG – впливова помічниця у боротьбі із старінням шкіри. М'який та інтенсивний засіб дбайливо піклується про шкіру, перешкоджаючи утворенню пігментних плям і зморшок, бореться з лущенням, моделює овал обличчя, надає здорового блиску.


У складі моделюючої маски:


-вітаміни А та Е (незамінні для регенерації та харчування);

-екстракт зеленого чаю (потужний біостимулятор та антиоксидант);

-масло виноградних кісточок (криниця насичених кислот і вітамінів).


Ніжна емульсія від EISENBERG підійде всім типів шкіри. Використовувати засіб слід на добре очищену шкіру, наносячи маску легкими масажними рухами.Для експрес-результату потрібно залишити продукт на п'ять хвилин, змити великою кількістю води кімнатної температури.
bottom of page