top of page

Effaclar: догляд за жирною та проблемною шкірою від La Roche-Posay

Effaclar - це лінійка №1 в Європі по догляду за жирною та схильною до акне шкірою з доведеною ефективністю для більш ніж 26 000 користувачів*. Створена на основі понад 70 наукових досліджень, Effaclar є повною лінійкою рішень проти недоліків. Засоби Effaclar ефективно впливають на недоліки на будь-якому етапі їхнього життєвого циклу, та ідеально переносяться шкірою. Засоби при акне за рекомендацією дерматологів в України:


Концентрована сироватка для проблемної шкіри La Roche-Posay EffaclarЖирний тип шкіри часто має видимі недолкиі. Розширені пори, висипання, сліди постакне і почервоніння можуть доставляти відчутний дискомфорт в повсякденному житті. Фахівці бренду La Roche-Posay розробили нову ультраконценровану сироватку, завдяки якій ви зможете домогтися видимого результату вже після декількох використань. Її формула містить три види синергетичних активних речовин: 3 кератолічні кислоти, ніацин і термальну воду. Таке поєднання інгредієнтів допомагає впоратися навіть з стійкими недоліками і поліпшити якість шкірного покрову з перших днів лікування.


Властивості сироватки La Roche-Posay Effaclar:

- сироватка має ефект пілінгу;

- формула сироватки містить три види кислот: саліцилова кислота, ліпо-гідрокси кислота і гліколева кислота;

- вітамін В3 покращує захисний бар'єр шкіри, інтенсивно заспокоює і зменшує роздратування;

- допомагає зменшити пори і освітлити темні сліди постакне;

- вичищає пори від накопиченого себуму;

- працює над мікрорельєфом шкіри, інтенсивно вирівнює її поверхню;

- має доведену ефективність проти рецидивів;

- дарує виражений матуючий ефект;

- стимулює процеси відновлення і регенерації;

- не містить комедогенних інгредієнтів;

- має легку та не липку консистенцію;

- підходить для щоденного використання


Коректуючий відновлюючий догляд проти недолків шкіри та ознак акне

La Roche-Posay Effaclar DUO (+)Жирний тип шкіри має свої особливості, які виражені в підвищеному виділенні шкірного сала. Жирна шкіра має величезну перевагу - старіє вона куди пізніше, ніж інші типи шкіри. Через підвищену сальність така шкіра дуже часто виглядає забрудненої і запаленої, вона схильна до утворення чорних крапок і висипань. Правильний догляд за проблемною шкірою є запорукою перемоги над жирним блиском і появою вугрів.

Коригуючий засіб комплексної дії La Roche-Posay Effaclar Duo + є прекрасним рішенням проблем жирної шкіри. Продукт ефективно усуває ознаки проблемної шкіри, звільняє закупорені пори, вирівнює поверхню шкіри. Засіб коригує важкі форми акне і запобігає пігментацію шкіри після акне. Збагачен термальною водою засіб надає заспокійливу і пом'якшувальну дію на шкіру.


Властивості La Roche-Posay Effaclar DUO (+):


-обмежує процес виникнення недосконалостей від акне;

-вичищає закупорені пори та зупиняє надлишкове виділення жиру;

-зменшує виникнення прищів, зберігає шкіру глибоко очищеною;

-легко розтирається та вирівнює колір шкіри;

-заспокоює подразнену та чутливу шкіру


Коректуючий відновлюючий догляд, який усуває недоліки шкіри та сліди від акне SPF 30 La Roche-Posay Effaclar Duo [+] SPF 30
Зазвичай дотик сонячних променів є вельми приємним і викликає на обличчі радісну усмішку. Однак для шкіри, схильної до акне й інших недоліків, щоденний вплив сонця може бути досить шкідливим: погіршує її стан, а іноді навіть спричиняє гіперпігментацію. Коригувальний і оновлювальний засіб La Roche-Posay Effaclar DUO (+) ефективно усуває недоліки шкіри та забезпечує їй ефективний захист від УФ-випромінювання.


Властивості La Roche-Posay Effaclar Duo [+] SPF 30:


-коригує недоліки шкіри й усуває сліди від акне;

-захищає шкіру від впливу шкідливих зовнішніх факторів та УФ-випромінювання;

-заспокоює, зволожує та матує шкіру;

-очищає пори й вирівнює тон шкіри;

-можна використовувати як основу під макіяж;

-свіжа текстура, консистенція гель-крему;

-ідеально підходить для літа


bottom of page