top of page

DZHUS представляє нову колекцію THESAURUS
Презентована під час тижнів моди в Парижі й Берліні, на виставці Premium Berlin і в варшавському концепт-сторі TFH, колекція DZHUS SS24 є глибоко символічною, адже в алегоричний спосіб рефлексує над еволюцією особистості. В новому сезоні Ірина Джус спроєктувала свій архітектурний одяг на базі культивованих атрибутів жіночого та чоловічого соціальних наративів. Творчиня задається питанням щодо доречності соціальних «норм», звертаючись до візуальних індикаторів фемінної та маскулінної репрезентації. Цього разу DZHUS спекулює щодо впізнаваних видів прикрас і аксусуарів, наділивши їх у власній інтерпретації здатністю перетворюватися на одяг. Елементи класичного дрес-коду кардинально деконструйовано, а знаковий інноваційний крій DZHUS забезпечує перехід з однієї категорії гардеробу до іншої.

Сьогодні DZHUS змальовує свого героя поза гендерними обмеженнями – це є водночас і відповіддю на стрімке зростання попиту на дизайни бренду серед чоловічої аудиторії, і гостро особистою алюзією дизайнерки до власної небінарної ідентифікації.


За останні півтора року Ірина Джус пізнала численні життєвизначні інсайти – як і будь-який українець. Війна послужила дороговказом до справжніх цінностей і щирих прагнень кожного індивіда. Процес переосмислення власного «Я» часто вимагав пожертвувати тим, що раніше здавалось основоположним, оголюючи натомість найбільш вразливі творчі ресурси - і врешті втілилився в потужному гуманістичному меседжі.


Ірина Джус свідомо оминає колір, зберігаючи максимум простору для конструкторських та технологічних експериментів. Капсула DZHUS SS24 несе в собі розмаїття високих алегорій та вражаючий спектр модифікацй. До прикладу, сукня з балаклавою, що відстібається, імітує манекен-бюст для демонстрації прикрас, котрий височіє на задрапірованому п’єдесталі; сумку-шопер «зібрано» з деталей блейзеру; вечірня сукня повторює силует краватки; бюстгальтер сформовано з двох кепок; а весільний вінець виявляється рукавичками зі щільно переплетиними на маківці пальцями.

НАД ФОТО Й ВІДЕО ПРАЦЮВАЛИ:


Фотографка: Anna Goncharova

Режисерка й редакторка відео: Svetlana Symakova

Оператор: Andrei Kozlow

Мейкап-артистка: Karolina Żukowska

Hair-стилістка: DelfinaTlałka

Композитор: EYIBRA

Моделі: Jul Dowerk, Yeva Batryak, Ryszard Stańczak

Асистенти зі стилю: Anastasia Naumenko, Alex Kamińska

Взуття з етичних матеріалів: House Martin

Comments


bottom of page