top of page

Спортивна база для жінок та чоловіків в новій колекції diadia

Перший холод та непередбачувану погоду варто зустрічати підготовленими — з новою спортивною колекцією бренду diadia родом із Закарпаття. До неї увійшов одяг для жінок та чоловіків, який можна комбінувати як із виключно спортивними елементами, так і міксувати з речами в інших стилях — класичними жакетами, джинсами, спідницями й не тільки.
Куртка-анорак та штани в комплекті представлені у трьох кольорах — чорному, бежевому та темно-сірому. Вони зроблені із водовідштовхувального матеріалу, щоб захистити від дощу, а висока горловина не дасть змерзнути від пронизливого осіннього вітру. У колекції також представлені спортивні костюми у двох варіантах — з худі та світшотом, а також кепки. diadia оновили жіночі футболки й розширили чоловічу базу лонгслівами та футболками в чорному, бежевому, синьому та хакі кольорах.

Привертають увагу деталі у вигляді спущеної лінії плеча, декоративного зовнішнього шва на рукавах і мінімалістичного лого бренду. Колекція створена, щоб закрити потребу базового чоловічого та жіночого спортивного гардероба — для походу в гори чи прогулянок містом.
Як амбасадор заходу України та мальовничої природи, diadia відзняли кампейн на фоні туманних гірських краєвидів. Придбати речі зі спортивної колекції можна на сайті на в магазині у Львові.
Comments


bottom of page