top of page

Буденність в комфорті: diadia запускає спортивний дроп
Спортивний, елегантний, комфортний — ці епітети досконало описують новий дроп diadia, який український бренд родом із Закарпаття запускає з початком весни. Симбіоз вільних фасонів та спокійної колірної гами точно не залишить осторонь прихильників стильного та зручного одягу. 

На цей раз у капсулу увійшли спортивні костюми у світлих тонах. Об’ємні бомбери в комбінації зі штанами вільного крою у темно-синьому та хакі кольорах складають готовий образ, що не сковує рухів. Оверсайз жилетки забезпечують тепло, а їх шоколадний та світло-зелений кольори ідеально доповнюють палітру. Завдяки картатим сорочкам можна створювати багатошарові образи, що давно стало одним із найпопулярніших способів стилізації.

“Нашим пріоритетом є комфорт та задоволення клієнтів. Ми хочемо, аби дівчата не обирали між зручністю та красивим відображенням у дзеркалі, тому поєднали ці аспекти воєдино, розробляючи спортивний дроп. Також для нас важливо, аби речі гармонійно комбінувались з різними елементами базової капсули та не втрачали своєї актуальності поміж сезони, створюючи по-справжньому функціональний та довговічний гардероб.”,  —  коментують засновники бренду diadia Діана Сидунчак і Влад Волос.

Під час створення речей diadia надає перевагу натуральним матеріалам, дбаючи в першу чергу про комфорт клієнтів, а завдяки вільним силуетам, одяг є універсальним. Ранкова прогулянка за кавою, заняття з пілатесу після робочого дня чи подорож у гори разом із друзями — образи від diadia передбачені на всі випадки життя.


Нова капсула доступна до придбання на офіційному сайті, а також у магазинах diadia у Києві та Львові.
Comments


bottom of page