top of page

Delegan представляє нову колекціюDelegan, бренд жіночого одягу, представляє нову колекцію AW 2024. Ця історія є втіленням глибоких традицій, де вишита троянда виступає не лише як символ краси та жіночності, а й як символ мужності, опору та незламної віри. Використовуючи природні тканини та автентичні техніки вишивки, Delegan знову об'єднує минуле з сучасністю, демонструючи, що в нашому швидкоплинному світі існують вічні цінності.
Ця колекція стає мостом між поколіннями, нагадуючи нам про силу жіночої солідарності, її спадщини та потенціалу, який ми несемо в собі. Гаптовані шовковою ниткою троянди, як обереги, символізують не тільки національну ідентичність, а й нерозривний зв'язок між жінками та об'єднання. Через ручну працю ми розповідаємо історії про дружбу, вірність та силу спільного духу.
"Ми віримо, що кожна жінка, примірявши нову колекцію, відчуватиме підтримку жіночої спільноти. Гаптована 'Троянда' – це не просто оздоблення. Це символ сили, що ми разом зможемо побороти будь-які виклики," - коментує Оксана Делеган, засновниця та креативний директорка бренду.Оксамитові жакети та спідниці, прикрашені детальною вишивкою, стають яскравим акцентом колекції. Ця тканина завжди асоціювалася вишуканістю. В минулому, коли технології виготовлення були менш доступними, оксамитові предмети гардеробу були настільки цінними, що передавалися як справжні реліквії з покоління в покоління.
Бренд Delegan незмінно дотримується архітектурного крою, впроваджуючи його у дизайн суконь, сорочок та блуз, використовуючи глибокі та насичені відтінки бежевого, брунатного, коричневого та чорного кольорів, які підкреслюють шляхетність колекції. "Delegan" пропонує жінкам одяг, який об'єднує традиції української культури з сучасними тенденціями світової моди. Колекція AW 2024 – це діалог з жінками, відповідь на їхні потреби, мрії та амбіції.


ความคิดเห็น


bottom of page