top of page

Правила життя: Даша КвітковаНова героїня рубрики «Правила життя» - інфлюенсерка та бізнесвумен Даша Квіткова. Про свої життєві правила та принципи Даша поділилась з редакцією Fashion Talksss.


1. Все, що відбувається в моєму житті - це виключно наслідок моїх дій та прийнятих рішень


Не треба жалітись і перекладати відповідальність або провину на інших, бо тільки від мене залежить моє теперішнє і майбутнє, від А до Я. І якщо мені щось не подобається - я це змінюю. А якщо не змінюю і залишаюсь там, де мені некомфортно - питання я буду задавати виключно собі.


2. Жити життя


Тут і зараз. Радіти кожній хвилині, проживати її на максимум. Ми живемо, на жаль, у важкий час. Він нам показав, що відкладати на потім не можна. Як би важко не було, треба взяти себе в руки та не боятися того, що ще не відбулося. Тільки від нас залежить, як ми хочемо прожити сьогоднішній день.


3. Я дозволила собі робити помилки


Відчепилась від себе і більше не зважаю на думку інших людей. Завжди будуть ті, кому буде не подобатись те, що ми робимо. Ну і нехай. Це їхнє, не наше. Бути не ідеальною мамою, дівчиною, подругою — я дозволила собі бути різною, «різнокольоровою». Ідеальних немає, тому просто будьте собою. Це найкраще рішення, яке ви можете прийняти.


4. Ставитись до себе як до найкращої подруги, якій я хочу допомогти


Іноді ми дуже критикуємо себе, не помічаємо своїх досягнень та знецінюємо їх. Так бути не повинно. Я готова постояти за себе, щоб не бути постійно ображеною. Я знаю, якого я хочу до себе відношення і чітко розумію свої життєві принципи. Я стримую свої обіцянки самій собі і винагороджую себе за це. Я лояльна до своїх факапів. І саме так вибудовується довіра до самої себе


5. Не засуджувати інших


Колись я чітко усвідомила цей урок і бумеранг ще ніколи не підводив. Ми ніколи не будемо знати всіх деталей і підводних каменів в житті інших людей. Тому, це одне з найголовніших моїх правил: бути з добрим серцем і квітнути зсередини. Дивитися тільки собі «в тарілку», бо життя непередбачуване та різне. Ти ніколи не знаєш, куди воно приведе тебе завтра.

Comments


bottom of page