top of page

Символ безкінечності в новій колекції DARJA DONEZZ
Дизайнерка бренду DARJA DONEZZ не стомлюється надихатися величністю океану, шумом води, красою узбережжя, а головне, морськими жителями, які неначе приховують своє життя у власному світі й зберігають в собі велику кількість таємниць. Усі свої мрії та фантазії вона як митець переносить у власні творіння. Цього сезону натхненниками колекції стали загадкові медузи, за великою кількістю яких Дар’я Донець спостерігає підчас морських припливів й відливів на португальському узбережжі, де зараз проживає. 

Справжнім дивом для дизайнерки стало те, що окрім того, що медуза – символ гармонії й досконалості, вона є метафорою безсмертя. Залишаючись на березі без води, безліч медуз помирають, але ті, які все ж доживають до нової хвилі – готові жити життя з новою силою. Дар’я проводить паралелі з людьми, адже не всі вміють рухатися вперед, крізь терни, й опускають руки передчасно. 

Витончена медуза, вишита на одязі, стала центральним символом нової колекції. Окрім неї в лінійці зберігаються знакові коди бренду, які так сильно полюбилися поціновувачам DARJA DONEZZ: риби, що символізують початок світу, мушлі, які символізують спасіння, й до них доєднується медузи, що символізують безкінечність. Основною палітрою колекції дизайнерка обрала органічні спокійні кольори: пісочні відтінки, білий та чорний. 

Comments


bottom of page