top of page

DARJA DONEZZ представляє нову колекцію
Океан, його глибини і простори, безліч таїнств, що він приховує. Можна годинами сидіти біля води і надихатися буйністю хвиль, що викликає сплеск емоцій, а іншим разом зачаровано вглядатись в спокій і гладь.  Ходити по узбережжю, пропускати пісок крізь пальці, перебирати чудернацьке каміння, і серед обтесаних хвилями камінців знайти скарб, який океан неначе спеціально посилає у руки, щоб надихнути на нові творіння. Це історія з життя дизайнерки бренду DARJA DONEZZ, яка серед безлічі дрібниць побачила наутилус – мушлю, що дала життя колекції SS24. 

Морська тематика за декілька сезонів вже стала історією бренда, яка проходить червоною ниткою від лінійки до лінійки. Різноманітні форми ракушок ставали символами колекцій лейблу, і цього разу наутилус у руках Дар’ї Донець немов став знаком того, що у цієї історії є продовження. 

Символ краси і гармонії наділив колекцію подібними характеристиками, які відобразились у балансі кольорової палітри, комбінації тканин та грі фактур і силуетів з жіночим тілом. Головною складовою лінійки SS24 стали сукні прямого крою, які складають більшість колекції, їх доповнили брючні костюми, блузи. Базові білий і чорний кольори розбавляють яскраві відтінки жовтого та рожевого, які в більшості своїй стали барвистими принтами на тканинах-полотнах. Цікавим рішенням можна назвати мереживні вставки, які зіграли вдалу комбінацію із іншими тканинами. Окрім цього присутні і напівпрозорі фатинові елементи, які вже не вперше у виробах бренду, тим самим створюючи особливу легкість, властиву бренду. Знаковим для лейблу стали декоративні мушлі. До цих характерних деталей к новій лінійці додалися об’ємні елементи, які нагадують квіти пап’є маше. 

«Я, як і раніше, шукаю баланс між комфортом, жіночністю та сексуальністю. Почуття очікування казки, де світ не знає зла, а квіти цвітуть пишним цвітом, породжує бажання творити для цього світу. Можливо, я просто готую для нього одяг і деяку наївність, місцями «ляльковість», це свого роду протест проти дійсності. Колись давно світ фантазії був моїм особистим «прихистком», тепер це будинок, у який хочеться запрошувати», – каже Дар’я про свою нову колекцію. 


bottom of page