top of page

DANTES X keepstyle представили благодійну колаборацію “Not A Refugee”
На початку вересня DANTES презентував нову пісню “Not A Refugee” про дівчину, яка через війну мала вимушено залишити свій дім. Продовженням теми про українців, які чекають повернення додому, стала колаборація з українським брендом keepstyle.


Володимир Дантес родом із Харкова, так само як і Лєра Куткова, засновниця бренду keepstyle, виробництво якого все ще знаходиться в цьому героїчному місті. DANTES розділяє цінності бренду, захоплюється сміливістю команди. Саме тому і вирішили разом створити колаборацію.
“Мені подобається все, що роблять keepstyle під час повномасштабного вторгнення. Вони молоді та зухвалі. Найголовніше для мене, що бренд, як і я, родом з Харкова. Я дуже підтримую своє місто зараз. Адже те, що відбувається в Харкові та Харківській області – неймовірно. Як люди тримаються та відстоюють місто – це просто прекрасно. Попри війну, бренд продовжує працювати, їх виробництво все ще знаходиться в Харкові. Це сильний вчинок засновниці keepstyle”, – коментує Дантес.


Колекція присвячена людям, які вимушено покинули домівки, але з нетерпінням чекають повернення додому. До капсули символічно увійшли худі та футболки. Речі, які були з кожним 24 лютого.
“Коли я виїжджала з Харкова, на мені була футболка, світшот, штани та ще одна запасна футболка з собою. Я взяла мало речей, адже як і всі думала, що все закінчиться через 2-3 дні. Як результат, на Заході України, де я знаходилася перші два місяці війни, я ходила в цих речах практично кожного дня”, – додає Лєра Куткова.


“Всі речі, які були на мені – худі та футболка. Це зручні речі, які ти носиш кожного дня. Завжди на тобі щось таке, що нагадує тобі про дім, Україну. Навіть знаходячись в Україні, цими речами ти показуєш, що ти – частина нашої великої та крутої країни. А якщо ти десь за межами України, то відчуваєш, що всі знають про Україну – де країна знаходиться, що в нас відбувається, як потрібно нас підтримувати. ”, – каже DANTES.
Частину прибутку з продажу мерчу передадуть у добровольчий будівельний батальйон “Добробат”, який займається відбудовою приватних будинків, що постраждали від війни. Зібрані кошти будуть направлені на відновлення будинків в Харківській області. За словами команди волонтерського руху, тільки у Харкові зараз 700 приватних будинків потребують відновлення. Таким чином, купуючи мерч з колаборації “Not A Refugee”, ви допомагаєте українцям повернутись у свої домівки.


Comentários


bottom of page