top of page

"The One" від CultnakedУявіть собі джинси, які навіть під час найшаленіших вечірок не підведуть вас! Зустрічайте "The One" від Cultnaked.


Ми працювали над "The One" протягом всього минулого року, і саме тому вони стануть вашим найвірнішим супутником. Це пара джинсів, що наполегливо працює на вас. Вони гарантують ідеальну посадку, комфорт, довговічність і безмежні можливості для комбінування. Від-ранку-у-ніч.

Зіркою кампейну стала Крістіна Міліан, чиї пісні з самого початку роботи над брендом були важливим джерелом натхнення. У Cultnaked ми намагаємося кристалізувати нашу історію в кожній деталі та через кожну героїню, що оточує нас. 

Пре-реліз "The One" відбувся раніше цього місяця у Парижі під час тижня моди, в ресторані "Анна" (створеному Анною Андрес). Це була чудова вечеря у компанії друзів, яка була наповнена радістю, вдячністю та емоціями, даруючи нові моменти, для яких ці джинси і були створені.

Поєднуючи їх з футболкою або блискучим топом, "The One" демонструють свою адаптивність. Вони завжди готові, незалежно від того, куди саме ви збираєтесь, роблячи кожен образ "The Look".
Comments


bottom of page