top of page

Український слоу-фешн бренд COVER представив свій новий лімітований дроп – ‘SOLOS’Український слоу-фешн бренд COVER представив свій новий лімітований дроп – ‘SOLOS’. Бренд використав паліндром (слово, яке читається так само задом-наперед), щоб привернути увагу до ідентичності моделей: представити однакові речі для різних статей.


Дроп "SOLOS" – це свято любові до себе та мистецтва знаходити любов у собі. Лімітований дроп виходить за межі традиційного вираження любові до інших, тому що це ода радості від прийняття власної стежки і особистісного зростання, яке вона несе. 

«Дроп «Solos» — це прояв моєї глибокої віри в силу індивідуальності та красу дуальності, — коментує Анастасія Федорова, засновниця COVER. «Про вірність собі, про наші індивідуальні історії, які перегукуються з універсальними темами зростання, про стійкість та любов до себе. Концепція паліндрому підкреслює цю подвійність, символізуючи те, що ми, як люди, є відображеннями один одного – різні, але фундаментально однакові».

Підкреслюю ДНК бренду, дроп SOLOS долає гендерні межі та сезонні тренди, пропонуючи гардероб, який пасує різноманітним ролям та особистостям: заява про розширення можливостей іта вшанування усіх “сольних” історій, які кожен із нас приносить у світ.

У цьому дропі COVER переосмислив традиційний костюм із неконвенційним дизайном. Костюми мають унікальні вирізи рукавів, які поєднують класичні та прямі лінії, що грають з геометрією, створюючи свіжий силует. Сама тканина пройшла суворі краш-тести та зберігає свою форму за будь-яких умов.


Для чоловіків бренд представив кокетки – деталь, яка традиційно не зустрічається в чоловічому одязі, додаючи складності дизайну. Ця деталь додає багатошаровості і створює нелінійний характер наших героїв. Для жінок костюми несуть феміністичний дух через свої маскулінні силуети. Це порівняння говорить про силу та впевненість сучасної жінки, яка витончено врівноважує м’якість із наполегливістю.


Дроп “SOLOS” – це свято самого себе. Бренд заохочує людей з гордістю розповідати про свою історію та пам’ятати, що кожен день — це можливість відчути красу того, що ви унікальні.
Comments


bottom of page