top of page

COVER презентує новий дроп про чутливість та силу жінкиУкраїнський слоу фешн бренд COVER, презентує свій новий дроп Uncover як оду сучасній жінці та її багатогранності. Часто, під бронею успіху та рішучості ховається серце маленької дівчинки, що й стало основним натхненням для дропу.Анастасія Федорова, СЕО та креативна директорка бренду, ділиться: “Кожен виріб у цій колекції є одою неймовірним жінкам, з якими ми живемо. Ми бачимо рішучість, боротьбу та непохитний дух у їхніх очах. Але ми також знаємо, що у них є невинні мрії, прагнення та емоції, які роблять їх різними. Наш новий дроп є відображенням цього потужного контрасту”.
У цій колекції гармонійно поєднуються щільні монохромні тканини зі стриманою геометрією, прямими кутами та навмисною відсутністю надмірної романтики. Складні шари, вишукані декоративні елементи та гра силуетів транслюють фірмовий стиль Cover, але водночас пропонують новий погляд на речі, підкреслюючи як функціональні, так і маскулінні аспекти дизайнів. Бренд презентував нові сорочки, піджаки, штани та блейзери.
Ззовні жінки — це залізна фортеця, яка зіткнулася зі своїми проблемами, але глибоко всередині вони зберігають внутрішню чистоту, вразливість і мрії про маленьку дівчинку, якою вони були колись. Без броні ми бачимо це дорогоцінне ядро як нагадування про те, що стійкість будується на досвіді, викликах і вашому зростанні. Саме тому у кампейні бренду ми можемо спостерігати за метаморфозами маленької дівчинки у дорослу жінку, проте насправді – маленька дівчинка залишається з вами на кожному кроці вашого шляху.
Однак те, що залишається незмінним, так це невпинний рух COVER до састейнабіліті та постійного покращення якості. В основному закуповуючи більшість тканин з Італії та гарантуючи, що кожен виріб проходить суворий краш-тест самої Анастасії, COVER продовжує свій шлях до створення сталого майбутнього в моді. Цінність бренду також полягаж у слоу-фешн підході, тобто замість того, щоб випускати великі сезонні колекції, підхід COVER полягає в тому, щоб випускати невеликі дропи протягом року, адже кожен виріб є позачасовим, універсальним і цінним.
Анастасія ділиться: “У світі, який часто вимагає від жінок бути жорсткими, наша останній дроп є нагадуванням про те, що сила у вразливості. Це нормально знову бути цією маленькою дівчинкою. Це нормально – відчувати, мріяти, сподіватись. Тому що, зрештою, саме це складне поєднання сили та м’якості робить нас справді неймовірними.”


Для тих, хто прагне заявити про себе, поповнити свій гардероб і згадати про свподорож життям, цей дроп від COVER є підтвердженням усіх аспектів жіночності.


Comments


bottom of page