top of page

COVER представляє нову колекціюМи живемо в світі, де ритм життя надзвичайно швидкий та напружений. Ми проводимо більше часу в інтернеті та соціальних мережах, ніж на відкритому повітрі. Весь час розбігаємося, намагаючись встигнути все і не відставати від решти. Часом, ми просто потребуємо відпочинку. Мріємо про те, щоб втекти від всього та побути на самоті. Хочемо відчути спокій та гармонію зі світом.
Київська область 2023 — наше сакральне місце умовного спокою та безумовного натхнення. Місце, де за всього 30 хвилин від столиці можна побачити рідну українську природу та трохи відчути себе її частиною. Місце, де пахне цвіт черешні, як вдома у бабусі в Мелітополі. Місце, де поля засаджені соняшником, який лускаєш на дорозі, як в дитинстві у батьків в Херсоні.

Цю колекцію ми присвячуємо українській природі нашого дитинства та її ролі в нашому житті.Всі вироби з колекції Kyivshchyna SS’23 виготовлені виключно з натуральних преміальних тканин: льону, кропиви та віскози. У нову колекцію увійшли різноманітні костюми з шортами і легкими штанами для максимально комфортного єднання як з природою, так і по поверненні в міський ритм.
Comments


bottom of page