top of page

COVER представляє чоловічу колекціюВ сучасному світі не тільки жінки борються зі стереотипами, що пов'язані зі статевою приналежністю. Все більше чоловіків відмовляються від ідеї того, що їх роль полягає лише в трьох справах “побудувати будинок, посадити дерево та виховати сина” та обирають шлях, що відповідає їхнім власним потребам та прагненням.

Ці чоловіки можуть мати різні національності, професії, статеву орієнтацію, віросповідання, культуру та інтереси, але об'єднуються в своїй боротьбі проти кліше про свої обов'язки "справжнього" чоловіка та не погоджуються з образом та стандартами, що їм нав'язує суспільство.Наша перша чоловіча колекція вводить поняття «інтелектуальна маскулінність» та показує, що мужність, успіх та привабливість можуть бути різними, і для цього не потрібно змінювати своєї сутності, власних переконань та мрій.
У колекцію увійшли: чорна та біла сорочки з класичним комірцем, чорна та біла сорочки з комірцем стійкою, блакитна сорочка з комірцем стійкою та синя сорочка з класичним комірцем. Всі вироби виконані з преміальної натуральної бавовни.


Comments


bottom of page