top of page

CORSIS представляє новий дропБренд CORSIS представляє новий дроп Natural Aesthetics, що уособлює мирне та переможне майбутнє. Поміж темних часів потрібно концентруватися на світлі, саме тому при створенні нової капсули дизайнерка бренду Катрін Ширманова надихнулася природними чистими відтінками та натуральними тканинами.
Кожна модель має чіткі лінії та прості силуети. У дропі переважає білий колір, що символізує чистоту та спокій, а також блакитний, як символ мирного неба. Основа капсули — ідеальна оверсайз сорочка з широким акцентним манжетом, котрий привертає увагу до рукава та робить річ унікальною. До капсули також увійшли: витончені корсети, знакова для бренду річ, на гачках у трьох кольорах, літні сукні вільного крою та шовкове бра зі стразами у молочному кольорі.
Останнє варте особливої уваги, прикрашене камінням, воно бездоганно доповнить будь-який вечірній образ. Також у дропі присутні актуальні напівпрозорі вʼязані мотиви. Сукня молочного кольору максі довжини буде лаконічно виглядати в поєднанні з пляжними луками або ж у більш сміливих поєднаннях для виходу в місто.
Бренд дотримується своєї філософії та залишається вірний своїм цінностям. Кожна модель дропу втілює у собі бездоганну якість, мінімалістичний дизайн та вишукані силуети. Вибір матеріалів та пильна увага до найменших деталей підкреслює прихильність бренду до свідомого споживання та високих стандартів. Ця капсула створена для тих, хто цінує простоту та лаконічність.
Comments


bottom of page