top of page

CORNER by Levishko презентує нову колекцію
Бренд жіночого одягу CORNER by Levishko презентував нову капсульну колекцію. LET’S LIVE - лімітований дроп, який ідеально підійде для створення капсульного гардеробу. Колекція покликана принести просвіток та зарядити гардероб оптимізмом у важкий час.


Колекція LET’S LIVE зіткана зі спогадів періоду кінця 90-х – початку 00-х: від панк-року до естетики показів Gohn Galliano, Tom Ford, Versace, Alaya. Китчевість, властива 00-м переплітається із сексуальністю 90-х. Але ця зовнішня гра в наївність лише підкреслює внутрішню глибину, самодостатність і жіночність.

У новій капсулі вже традиційно для бренду переважають елегантні та жіночні силуети. У колекції використовуються різні фактури: строгі костюмні тканини в поєднанні з легким прозорим шифоном та фактурним в’язаним трикотажем.LET'S LIVE - маніфест наївності та сексуальності одночасно: гра на контрастах та фактурах, фірмовий складний крій, корсетні лінії, ефектні вирізи, пір'я та вишивка з бісеру.

Колекція доступна лімітованим тиражем на сайті бренду. Частину коштів з продажу бренд спрямує на підтримку Збройних сил України.

Comments


bottom of page