top of page

COOSH представив перший Cocktail DropУкраїнський бренд COOSH представив перший коктейльний дроп з лінійки COOSH Select. Серія витримана в притаманному для марки мінімалізмі з акцентними деталями, які створюють святковий образ. 

За романтичну складову коктейльного дропу відповідають сукні — у білизняному стилі з ажурними вставками та модель із з драпіруванням по всій довжині. Особливу увагу привертає подовжений жакет з атласними лацканами й вставкою з пір‘я страуса,  який можна стилізувати також як сукню. Жакети-боді з шортами довжини міні в чорному та сірому кольорі можуть стати небанальною заміною більш звичним костюмам. Яскрава деталь колекції — костюм-трійка насиченого червоного кольору. Образ із трендовим відтінком сезону може бути провокативним та зухвалим, якщо носити костюм повністю, а може стати яскравим акцентом, якщо придбати кожен елемент окремо. 

“При створенні коктейльного дропу, мені було важливо, щоб ці речі не спіткала типова доля вечірніх нарядів: коли це одноразовий образ на одну подію в житті. Кожну річ з нашої міні-колекції легко можна інтегрувати в повсякденний гардероб”, — коментує засновниця бренду Аліна Френдій. 


Обрати свій святковий образ від COOSH можна в Instagram, на сайті або в шоурумах у Києві, Львові та Тернополі. Comments


bottom of page