top of page

Аксесуар із характером: COOSH презентує нову сумку BURMA
Український бренд одягу та аксесуарів COOSH представив новинку, натхненну зваженим характером та мінімалістичним забарвленням граціозної бурманської кішки, — сумку BURMA.


Нову модель бренд створив у трьох відтінках: чорному, кемел і шоколад. Сумка чорного кольору виготовлена з натуральної шкіри, а теплих забарвлень — із замші. BURMA легко вписується в гардероб та майстерно довершує будь-який образ. 

“Під час її створення ми надихалися граційними котами бурманської породи та їхнім характером, який повністю передає настрій бренду. Новенька BURMA вийшла лаконічною і водночас акцентною через свій силует та колірну палітру”, – зауважує засновниця бренду, Аліна Френдій. 

Сумка COOSH є практичним супутником як на щодень, так і на вихід. Її можна стилізувати по-різному: одягати на плече, тримати за ручку або носити за останніми трендами — як клатч в руках. BURMA має розслаблену, м’яку форму та вміщає все необхідне: один великий відділ призначений для об’ємних речей та дві менші кишені, одна з яких застібається на замок, — для дрібничок.  


Від сьогодні BURMA доступна до придбання на офіційному сайті, а також у шоурумах COOSH у Києві, Львові та Тернополі.


Comments


bottom of page