top of page

COOSH презентує нову колекцію
Український бренд одягу та аксесуарів COOSH презентував колекцію FW 23-24 з преміум-лінійки Select, яка вирізняється особливими елементами, архітектурним кроєм та найкращою якістю. Натхненні скандинавською естетикою, лаконічні дизайни речей допомагають підкреслити власну індивідуальність без зайвих деталей.
Філософія бренду Аліни Френдій полягає в проявленні елегантності та характеру завдяки мінімалістичному дизайну, маскулінним силуетам та стриманій палітрі кольорів. Такий концепт допоможе клієнткам створити стильну капсулу речей на кожен день, що ідеально поєднуються між собою.У центрі колекції – довге оверсайз пальто чоловічого крою Boyfriend’s Coat у декількох монохромних кольорах і вкорочене пальто на запах трендового силуету. Обидві моделі мають у складі 50% вовни.Окремої уваги цього сезону заслуговують штани палаццо з поясом у вигляді рукавів від жакета. Завдяки цим деталям, на перший погляд, базовий елемент гардероба став стильоутворюючим. До цього дропу також увійшли шкіряні корсети й максіспідниці з анімалістичним принтом та напівпрозорі в’язані лонгсліви, що слугуватимуть чудовою теплою базою.


Марка дотримується своїх принципів, тож колекція не має яскравих фарб та зайвих деталей: речі виконані у монохромних кольорах, які ідеально поєднуються між собою та й з попереднім дропом.

Comments


bottom of page