top of page

Нова лінія догляду за шкірою обличчя Circalogy від Dr Irena Eris
Синхронізувати добовий або циркадний ритм шкіри, помітно покращуючи її стан та запобігаючи передчасному старінню, стало дуже просто з появою лінійки Circalogy від бренду Dr Irena Eris. До складу кожного засобу входить інноваційний комплекс Bio-Chronocell, він нейтралізує вплив синього світла, яке призводить до стресу, гармонізуючи фізіологічний добовий ритм шкіри. Вдень він посилює ендогенні захисні процеси та регулює основні параметри шкіри, включаючи зволоження, секрецію себуму та рівень меланіну. Вночі він ефективно виводить токсини та активізує природні механізми оновлення. Circalogy допомагає стерти сліди стресу та втоми та дарує шкірі красивий та здоровий вигляд.


Денний крем

Dr Irena Eris Circalogy Beautifying & Stress-Protection Morning Cream SPF 30

Dr Irena Eris Circalogy Beautifying & Stress-Protection Morning Cream SPF 30 — денний крем з антистресовою, омолоджувальною і сонцезахисною дією. Він активує аквапорини, насичує шкіру вологою, стимулює відновлювальні процеси.


Активні інгредієнти:


  • комплекс Bio-Chronocell — нейтралізує синє світло, надає антивікову дію;

  • екстракт юдзу, флавоноїди цитрусів — освітлюють, тонізують;

  • масло ши — живить, пом’якшує, підвищує еластичність;

  • SPF 30 — захищають від шкідливого впливу сонячних променів.

З Circalogy Beautifying & Stress-Protection Morning Cream шкіра надійно захищена від несприятливих зовнішніх чинників і передчасного старіння. Її стан покращується, вона набуває чудового вигляду.


Нічна маска

Dr Irena Eris Circalogy Nourishing & Skin Empowering Overnight Mask

Dr Irena Eris Circalogy Nourishing & Skin Empowering Overnight Mask — живильна нічна маска, що зміцнює шкіру. Засіб із гелевою консистенцією зволожує, заспокоює, тонізує і підтримує природний захисний бар’єр. Маска ефективно протистоїть передчасному старінню, спричиненому втомою, стресом і несприятливими зовнішніми чинниками.


Активні інгредієнти:

  • інноваційний комплекс Bio-Chronocell — виражена антивікова дія;

  • концентровані омега-кислоти — живлять, підтримують гідроліпідний баланс, нормалізують виділення себуму;

  • екстракт оливкового дерева — освітлює, призводить детокс-ефект.

Після Circalogy Nourishing & Skin Empowering Overnight Mask шкіра стає свіжою, добре зволоженою і набуває чудового вигляду.

コメント


bottom of page