top of page

Вдягайся! Про свободу самовираження й право на красу в надихаючому відео від CHER’17
Бренд закликає дівчат не зважати на суспільну думку та виряджатися так, ніби це на часі. Бо так воно і є. 


Український масмаркет бренд CHER’17 представив нове відео «Вдягайся!», присвячене всім українкам та їхньому праву на красу, всупереч обставинам. Ця історія геть не про те, що потрібно заплющити очі на війну та легковажно жити своє найкраще життя, — вона насамперед про любов до себе й свободу самовираження, яких ворог намагається нас позбавити. 


Ми щодня чуємо фразу «не на часі» щодо будь-яких проявів життя. Вона засіла в нашій підсвідомості, блокуючи мрії, прагнення, бажання. І цим роликом команда CHER’17 хотіла нагадати жінкам, що, незважаючи на жахи війни, вони мають право бути гарними, усміхатися та вдягатися так, як їм заманеться.

«Вдягнись сьогодні так, ніби виряджатися на часі. Діставай ту саму сукню, яку берегла, як бабця святковий сервіз… Вдягнись так, ніби маєш на це право. Бо, знаєш, так воно і є!» — закликає бренд у ролику.


Над ідеєю та меседжами CHER’17 працювали разом із креативною агенцією DRAMA QUEEN. Постійно спілкуючись із дуже різними дівчатами (як за віком, так і за професіями), команда бренду відчула, що вони потребують підтримки. Як виявилось, багатьом доводиться стикатись із шеймінгом за яскраві образи/позитивні емоції/веселі відео, що змушує стримувати себе й відмовлятись від буденних радощів. Так не має бути — і саме це намагались донести творці відео.
 «CHER’17 не просто бренд — це ком’юніті, де всі дівчата підтримують одна одну. Цим відео ми воліли надихнути українських жінок бути різними, не зважати на думку оточуючих і самовиражатися, як заманеться. Ворог вже забрав у нас чимало, але ми не можемо дозволити йому вкрасти наше право на красу. Попри всі тривоги — внутрішні та повітряні, будь-які стереотипи і погляди, хто б що не казав — живіть своє життя, бо це завжди на часі», — коментує співзасновниця CHER’17 Тетяна Парфільєва.


Вдягайся! З турботою про ваше внутрішнє світло, ваш CHER’17. 


Познайомитися з колекціями CHER’17 і скористатись своїм правом на красу можна в магазинах бренду чи онлайн.

Comments


bottom of page