top of page

Масмаркет-бренд CHER`17 спільно з компанією BigMishki розпочав збір для благодійного фондуМасмаркет-бренд CHER`17спільно з компанією BigMishki розпочав збір для благодійного фонду «Діти героїв».


Напередодні Дня святого Валентина кожен із вас може долучитися до цієї ініціативи та поділитися своєю любов‘ю з тими, хто найбільше цього потребує. До 20 лютого включно в усіх магазинах CHER`17 ви зможете придбати плюшевого ведмедика для себе чи для близької людини, а 100% виручених коштів буде перераховано фонду. До того ж, ви можете задонатити будь-яку суму «Дітям Героїв» просто зараз за посиланням.

Варто зазначити, що БФ «Діти Героїв» допомагає дітям, чиї батьки загинули внаслідок війни. Зокрема, надає їм екстрену допомогу, а згодом — довгострокову підтримку кожній дитині до її повноліття. Програма Фонду передбачає реабілітацію (фізичну та психологічну), освітні проєкти та соціалізацію, а також сприяння в кар’єрному розвитку.
Інвестуйте в допомогу — це найкращий подарунок для маленьких українців, які втратили своє дитинство через війну. Докладніше про ініціативу тут.

Comments


bottom of page