top of page

Благодійний pop-up українських проектів до Дня захисту дітей в ПарижіУкраїнські проєкти, дизайнери, ритейлери та художники об‘єднуюються для ознайомлення жителів Франції та гостей столиці з українською культурою та стилем.

Учасники

Найвідоміші українські дизайнери: Bevza, Poustovit, Elena Reva, PASKAL та бренди: TTSWTRS, Guzema, Article, Gunia, Triptych; улюблені проекти: MILK KIDS, Matiere 79, Loffice88.

Але головною ціллю pop-up’у є допомога дітям, які постаждали від війни, адже 1 червня - День захисту дітей, який символічно був започаткований в Парижі. 20% з продажів ми пожертвуємо дитячий лікарні Охматдит – унікальній медичній установі для надання екстреної та високоспеціалізованої медичної допомоги дітям з усіх регіонів України.

Окрім речей українського дизайну, ви зможете себе порадувати унікальними картинами відомої української художниці Юлії Моховикової та флористичними композиціями від MAKFLEURISTE.

Pop-up відбуватиметься з 1 по 5 червня в Парижі, в Маре, за адресою À L’angle du 59 Rue Charlot & du 2 Rue du Fores. Будемо раді всім та кожному, хто відвідає нас та долучиться до благодійної цілі!

bottom of page