top of page

Fredric Snitzer Gallery та Voloshyn Gallery презентували благодійну виставку на підтримку УкраїниFredric Snitzer Gallery у колаборації з Voloshyn Gallery презентують благодійну виставку сучасного мистецтва на підтримку України. Виставка триватиме з 7 по 23 квітня 2022 року. Серед галерей-учасниць — Piero Atchugarry Gallery, Breach, Emerson Dorsch, LnS Gallery, Diana Lowenstein Gallery, Mindy Solomon Gallery, Pan American Art Projects та Spinello Projects.


Voloshyn Gallery також представить pop-up-виставку українських художників, щоб зібрати кошти на підтримку українських митців. Серед художників-учасників — Микола Карабінович, Сюзанна Клаузен + Павло Керестей, Влада Ралко, Микола Рідний, Олексій Сай, Євген Самборський та Марія Сулименко.

Відкриття pop-up-виставки "Пам'ять на її обличчі. Частина 2" відбудеться 8 квітня, з 18:00 до 20:00, за адресою: Miami Design District, 88 NE 39 street, Miami FL 33137. У другій частині проєкту беруть участь: Нікіта Кадан, Леся Хоменко, Ніколай Карабінович, Марія Сулименко, Влада Ралко, Євген Самборський та Олексій Сай. Куратор проєкту — Омар Лопес-Чахуд (незалежний куратор та artistic director ярмарку Untitled.Art).


"Пам'ять на її обличчі" — це рефлексія митців на історичні події й процеси, взаємодію минулого та теперішнього, погляд авторів на майбутнє. Художники актуалізують питання національної ідентичності, руйнування і відродження. Виставка є своєчасною документацією того, що відбувається в Україні протягом останніх 8 років. Це фіксація фізичного знищення, колективної тривоги й болю. Йдеться про події, які неможливо замовчувати, про які має говорити увесь світ.

bottom of page