top of page

Wish List: кавказський ресторан ЧачаварняТрадиційні кавказські страви займають особливе місце у сучасній світовій кулінарії. Кухня цієї країни відрізняється багатогранністю, вдалим поєднанням безлічі інгредієнтів, використанням великої кількості спецій та зелені. Кавказські страви мають свої відмінні риси, і є справжньою «візитною карткою» своєї країни.
Смак та образи Кавказу - це про ресторан Чачаварня, що знаходиться на Русанівській набережній, 10, співвласниця якого є наша сьогоднішня героїни Надія Хачатурова


Декілька днів тому Чачаварня відсвяткувала 3 роки. 3 роки заклад не перестає дивувати різноманіттям кавказьких страв та оригінальними подачами. 3 роки гості можуть оцінити справжній смак Кавказу та насолодитися гастрономічною мандрівкою.


А також, саме тут на справжній кавказській чачі готуються улюблені настоянки та аутентичні коктейлі. Пʼянкі аромати та сервіс роблять кожне відвідування ресторану особливим.


Усі хто, хоч раз побував у нас у гостях, повертаються до нас знову і знову.


Спеціально для Fashion Talksss співзасновниця двох київських ресторанів «Мацоні» та «Чачаварня» Надія Хачатурова поділилася своїми фаворитами


«Мої фаворити...складно виділити щось одне, тому виділю відразу кілька (посміхається).

Я дуже люблю салати. Перший і самий мій топ «Салат з Імеретинським сиром та заправкою з мацоні». Сир для салату використовуємо із власної сироварні ще одного нашого ресторану «Мацоні».
Курча табака. З упевненістю можу сказати, що у нас ця страва найсмачніша у місті!
Усі страви з нашого мангалу - це топ!


І, звичайно, солодкий стіл ніхто його не скасовує (посміхається). Моя рекомендація

- це шоколадні хінкалі!
А наші настоянки та коктейлі на чачі - це окрема гордість!
До зустрічі в Чачаварні, Вам сподобається!» - розповідає Надія.Про ресторан «Чачаварня» можна говорити довго і багато, але краще спробувати це неймовірне поєднання смаків та текстур, які не залишать байдужими жодного!


Comentarios


bottom of page