top of page

Кара Делавінь у новому інтерв'ю для Vogue розповіла про свою наркозалежність«Я почувала себе непереможною, коли вживала наркотики. Я наражала себе на небезпеку, адже мені було начхати на своє життя. (У той час) я не спала. Я не була впорядку. Це важко, тому що я думала, що просто веселюся, але в якийсь момент стало ясно, що це погано позначається на моєму стані. Іноді потрібно перевіряти своє сприйняття реальності – у цьому сенсі я можу бути вдячна за ці фотографії», – заявила Кара. Вона назвала опубліковані фотографії «джерелом непереборного сорому та збентеження, а також тривожним дзвінком».
«Я не спілкувалася із терапевтом три роки. Я відштовхувала всіх, хто хоч якось змушував мене усвідомити, що я роблю неправильно. Я завжди думала, що працювати над собою треба, коли все погано, але насправді це потрібно робити поступово, коли все гаразд. Я ніколи не зможу вилікуватися до кінця, але я приймаю це», - додала модель.

За словами супермоделі, зараз вона проходить 12-ступінчасту програму одужання, до якої входять йога, медитація, додаткові тренування, триразове харчування та психотерапія. І вже чотири місяці як нічого не приймає. Вона зазначає, що зараз робота над собою — найважливіша її у житті, а робота — лише на другому місці.

Photo: GETTY/ Pinterest/ @voguemagazine / @caradelevingne

Photo 𝗰𝗼𝗽𝘆𝗿𝗶𝗴𝗵𝘁 𝗯𝗲𝗹𝗼𝗻𝗴𝘀 𝘁𝗼 𝘁𝗵𝗲𝗶𝗿 𝗿𝗲𝘀𝗽𝗲𝗰𝘁𝗶𝘃𝗲 𝗼𝘄𝗻𝗲𝗿𝘀

bottom of page