top of page

BUGERI: апсаклінг-бренд, що потурбується про ваш стиль і довкілля
Sustainable-підхід вже давно є глобальним трендом, який бренд BUGERI залюбки втілює локально. Нове – добре забуте старе. Мабуть, усі знають цю фразу, а команда бренду зробила її своєю мотиваційною мантрою. Український бренд BUGERI ще дуже молодий, але вкрай амбіційний і безмежно відповідальний.

BUGERI любить нашу Україну, планету й шаленіє від моди, тож вони вирішили створити проєкт, який даруватиме людям емоції й водночас турбуватиметься про довкілля, вирішуючи проблему надмірного споживання.У бренда дуже проста мета — апгрейдити старі предмети гардероба, подарувати їм нові модні сенси та, звісно ж, скоротити надлишкове виробництво текстилю. До того ж воні не прив’язуємося до гендера, тому кожна наша річ – унісекс і, ба більше, має власну історію. Також BUGERI через елементи одягу, як червону нитку, транслюють україньску культуру.

Символ BUGERI – вітрильник, а їх творіння – своєрідні кораблі, які вони запускають в екологічне “плавання”, де кожен із вас стане капітаном, що змінює цей світ на краще.


Ми любимо BUGERI за базові колекції одягу з концепцією лаконічності та універсальності. Основу постійного асортименту складають повсякденні плаття, костюми, сорочки та інші елементи гардеробу, які будуть доречні скрізь: в офісі, на прогулянці, в кафе з подругами або на романтичному побаченні. Також надихаємося образом інфлюенсера та fashion-блогера Аліной Френдій в сорочці BUGERI на Тижні моди у Копенгагені.Comments


bottom of page