top of page

Black Friday: знижки у BUGERI до 60%День величезних знижок від найкращих українських брендів вже зовсім скоро, і це ваша унікальна можливість придбати якісні та стильні речі. Fashion Talksss розповідає, куди бігти за речами та взуттям від українських дизайнерів.

Апсаклінг-бренд Bugeri, що турбується не тільки про стиль, а й довкілля ми любимо давно, тому просто не можемо собі дозволити проспустити знижки. Тим паче лаконічний, унікальний та універсальний одяг, в якому поєднано елементи класики та сучасні тенденції - це гарна інвестиція в гардероб.
Повсякденні сорочки, жилети, жакети, штани, костюми-двійки та костюми-трійки, виготовлені способом творчого перероблення старих речей – складає основу колекцій бренду.
У речах бренда гармонійно поєднано естетичність і практичність. Підкреслює це і стримана колірна гама тканин, з яких виготовлено речі.
Перевагою такої лаконічності моделей є те, що на їх основі можна створити безліч луків. Вони чудово поєднуються з одягом у різному стилі та підходять як для повсякденного гардероба, так і для ділових, урочистих або ж романтичних подій. Базовий образ можна легко урізноманітнити та зробити більш святковим або мрійливим, підібравши цікаві аксесуари: яскравий клатч, шовкову хустку чи шарф, улюблені прикраси. До того ж такий підхід до гардероба долучить вас до послідовників ідеї свідомого споживання як принципу сталої моди, який ми сповідуємо.
Моделі колекції виконані в стилі унісекс, але всупереч поширеній думці, що цей стиль знеособлює, наші речі, навпаки, подарують відчуття свободи та допоможуть вам проявити сексуальність і розкрити свою індивідуальність.

Comments


bottom of page