top of page

Buddu представляє нову колекцію UrbanУнікальна зустріч унісекс моди з преміум сегментом – ось про що нова колекція бренду одягу Buddu. Яскраві кольори, незвичайний крій та ексцентричні акценти переплітаються на тлі баскетбольного майданчика, створюючи колекцію Urban, яка викликає бурхливі емоції та бунтарський дух.Справжня революція моди починається з відмови від стереотипів. В цьому полягає сенс бренду Buddu, який ставить своє завдання – ламати рамки і створювати одяг, який змушує залишити його на собі.
Основний меседж бренду – нехай одяг буде екстенсією твоєї особистості, невимушено виражаючи твоє бажання почувати себе вільно та комфортно. Колекція Urban це поєднання вуличного стилю та преміум якості. Мішаний стиль в одязі Buddu допомагає зламати шаблони і дозволяє тобі виражати себе через моду без обмежень.Фірмовий стиль Buddu – це візуальний маніфест. Скошена риска в логотипі нагадує нам про те, що життя не обмежується прямими лініями, і саме це завдання бренду – розширювати горизонти.
Buddu Urban – це нагадування про те, що мода це більше, ніж просто одяг – це вираз особистості, бажання створювати і змінювати, перетворюючи звичне на незабутнє. У нашому одязі ти можеш почувати себе вільно, комфортно та невимушено.


Comments


bottom of page