top of page

Легкість та функціональність в весняній колекції бренду BUDDU



Український бренд streatwear оверсайз одягу BUDDU презентує весняний дроп. Команда бренду зосередилася в цьому сезоні на речах, що порадують комфортом, затишним виглядом та також подарують тепло, у разі якщо весняна погода буде примхливою.



До колекції увійшли оновлені картаті оверсайз сорочки у трьох кольорах — блакитному, сірому та бордовому. Спортивні штани палаццо на резинці з подвійним поясом, який відщіпається за бажанням, та худі на блискавці, аби почуватися максимально зручно та стильно у будь-яких обставинах. Костюми доступні у трьох кольорах сірому, хакі та рожевому. BUDDU використали для них надзвичайно приємну та м'яку до тіла тканину з високим вмістом бавовни та ефектом велюрового напилення.





Абсолютною новинкою у весняній колекції стали пухові жилети — подовжені та вкорочені. Робота над жилетами велася з особливою увагою до якості. Їх виготовили у молочному та трендовому червоному кольорах, а для утеплення використали білий гусячий пух.





«Легкість, комфорт та функціональність — ось основні характеристики цих жилетів та і всієї весняної колекції. Ми створюємо речі, памʼятаючи про зручність кожної деталі для наших клієнтів», — коментує колекцію засновниця бренду Олена Бусель.


Весняний дроп вже доступний на сайті бренду.











Comments


bottom of page