top of page

Експерти в бюстгальтерах: як brabrabra навчає жінок як правильно обирати білизнуУкраїнський бренд білизни brabrabra вдосконалив авторський метод визначення індексу комфортної посадки бюстгальтера. Методика складається із кількох етапів: спочатку необхідно зробити стандартні заміри по грудях та під грудьми, а також врахувати особливості грудей (форму, розташування та ширину основи). За допомогою таких даних можна визначити персональний «індекс комфортної посадки» (ІКП) клієнтки — розмір бра та набір оптимальних посадок.


«Коли почалася повномасштабна війна, певно, жодна жінка не вдягла в довгу дорогу чи тоді, коли спускалася в бомбосховище, отой "ну трішки замалий, але такий гарний" бюстгальтер. Ні, всі хапали найзручніший, найулюбленіший варіант. З березня ми почали отримувати надзвичайно багато вдячних повідомлень від жінок, для яких цим обраним бюстгальтером став саме brabrabra. І ми дійсно раді, що завдяки нам, нашому професійному підбору, жінкам було хоч трошки легше у цей час», — зазначила команда brabrabra.


Бренд додає, що «індексів комфортної посадки» — 64. Кожен містить від 2 до 16 форм бра. Процедура визначення ІКП триває протягом 20 хвилин — опісля клієнтка отримує персональні рекомендації щодо свого основного та «сестринських» розмірів бра, найкращих посадок, форм і навіть матеріалів.

«Уже понад 50 000 жінок пройшли цю процедуру в наших студіях чи онлайн — і саме вони, їхній фідбек та реальні примірки допомагають нам робити формулу ще кращою та точнішою», — підкреслили представники бренду.


Зауважимо, бренд створив схему підбору ІКП ще у 2017 році — відтоді постійно її вдосконалював. Через два роки компанія отримала авторські права на цю методику. Правильний розмір бра зараз визначають у кожній студії бренду або з консультантом онлайн. У brabrabra є сайт, де можна побачити результати ІКП на дівчатах-моделях, зареєструватися на безплатний онлайн-брафітинг або ж пройти спрощену процедуру підбору самостійно у спеціальному чат-боті. Також команда бренду заздалегідь залишила посилання на найбільш поширені помилки клієнток під час вибору білизни.bottom of page