top of page

Бренд brabrabra запустив ініціативу допомоги жінкам, які постраждали від війниУкраїнський бренд жіночої білизни brabrabra запустив сервіс brafriend для допомоги жінкам, які постраждали через війну. У межах ініціативи кожен охочий може зробити благодійний внесок та оплатити білизну для постраждалих.Щоб взяти участь у проєкті, треба перейти на сайт, обрати комплект, який ви хотіли б передати жінкам, які потребують допомоги, й оплатити його онлайн. Можна обрати необмежену кількість товарів із різних колекцій і категорій.


«До нас часто звертаються жінки з постраждалих від війни регіонів із проханнями про допомогу. Тому переконані, що кожен передплачений комплект обов’язково знайде свою власницю. Беремо на себе всі питання комунікації з постраждалими, підбору та доставки й даємо можливість людям у два кліки зробити добру справу для українок», – зазначили в brabrabra.


Так само є можливість отримати допомогу з числа передплачених комплектів. Обрати білизну можна на тому ж сайті за кнопкою «Потребую допомоги». Там одразу можна буде побачити весь доступний передплачений асортимент та обрати білизну. Комплект надішлють у відділення «Нової пошти».

コメント


bottom of page