top of page

BOBKOVA представляє кампейн нової осінньо-зимової колекції
Український бренд BOBKOVA представляє кампейн нової осінньо-зимової колекції, яка присвячена сучасним українським жінкам і про суперечливий баланс їх сили та крихкості.


"Бренд BOBKOVA завжди був про рішучих і впевнених жінок, які живуть своє найкраще життя тут і зараз. Тому мені дуже хотілося, щоб цю колекцію представляла реальна жінка, яка тонко відчуває світ навколо і уособлює собою молоду сучасну Україну, – розповідає дизайнерка. Це – співачка ROXOLANA – сильна і вразлива, хоробра і щира, з великим серцем. Її енергія та талант, здатність направити все це на допомогу своїй країні – надихають! Наш бренд вже кілька сезонів співпрацює з ROXOLANA і нам було цікаво спробувати зробити разом щось нове»
В об'єктиві фотографа Стефана Лісовського героїня кампейну стала більш провокативною та жіночною та вийшла за межі звичного для себе образу. "В одязі для мене важливо, щоб він був не тільки красивим і комфортним, а й дозволяв виходити за межі, дарував сміливість і чуттєвість. Всі ці якості я побачила в колекції BOBKOVA. Мені було цікаво, якою я буду в нових образах і сподіваюся, що слухачі також відкриють мене з інших сторін", – додає ROXOLANA, для якої обрали декілька образів – від спокусливої сукні з мережива до лаконічних брючних костюмів, підкреслюючи, що сучасна жінка може бути дійсно різною.

BOBKOVA осінь-зима 2023/24 створювалась в умовах відключень світла, опалення та постійних тривог, якими запам’яталася минула зима. Upcycling та ручне ремесло – це не тільки sustainable підхід дизайнера, а й практичне використання часу. Під час вимкнення машин майстрині плели светри і сукні гачком із залишків виробництва.


Колекція сповнена контрастів – чуттєве мереживо тут поєднується з костюмними тканинами, затишний трикотаж з ультра жіночими силуетами, а помітні прикраси з утилітарною функціональністю.

Різноманітні плетіння символізують зв'язок сучасних жінок з їхнім корінням та традиціями, а віру у світле майбутнє символізують ефектні прикраси – стилізовані під кастети металеві каблучки, які прикрашає слово МРІЯ.Must-have колекції – довгі сукні косого крою з шовку або трикотажу, а також плетені вручну кардигани та топи – які вже стали визитівкою бренду.Фото: Stephan Lisowski

Модель: Roxolana

Модель: Zarina Atoeva

MUAH Alexandra Vetrova

Локація: RivermallComments


bottom of page