top of page

Blck Tribe представляє новий кампейнВідчути себе у хвилях океану - саме це дозволяє зробити погляд на новий кампейн бренду Blck Tribe, який випустив нову модель купальнику в океанічних кольорах та задали тренд на купальники нового сезону!Перша та найвпізнаваніша колекція купальників від українського бренду була сформована навколо асиметричних роздільних купальників, що давали відчуття комфорту, впевненості, але й притягували погляди до тих, хто носить їх. Сьогодні бренд згадав найперші дропи та переосмислив їх в реаліях сьогодення.
“Відчуття комфорту у будь-якому середовищі та за будь-яких обставин - основний меседж нового кампейну від українського бренду купальників Blck Tribe. Під час зйомки ми намагалися відтворити невимушену атмосферу пляжного відпочинку, якого нам так не вистачає зараз”, - розподівають в бренді. І справді, цього року не всі можуть відчути щастя відпочинку біля моря або ж океану, проте, з купальником в океанічних кольорах, можна подумки опинитися на найпрекраснішому райському острові. А щоб зберегти відчуття океану та відпочинку з собою якомога довше, до камейну також увійшли піжама, сукня, костюм зі спідницею та боді.
“Якщо дати волю уяві, можна на мить опинитися у відпустці вашої мрії та навіть почути подих та міць океану", - каже засновниця бренду Катерина Кольцун. Для зйомки в Blck Tribe створили фантастичну локацію, яка імітує життя під поверхнею хвиль: “будуючи локацію для зйомки, ми алегорично відтворили підводну галявину з океанічних водоростей”.Новий дроп вже поступив у продаж та придбати його можна в ЦУМ (Київ), SokolRoom (Одеса), UkrainianShowroom Arabia (Дубаї).
bottom of page