top of page

Благодійність та мистецтво. Художниця Яна Руснак закликає весь цивілізований світ підримати Україну
Кожного дня ми боремося за нашу країну та її незалежність! 

Допомагаємо один одному та мріємо про мирне небо. Ми знаємо, що у єдності та підтримці полягає сила нашого народу.


"Війна познайомила мене з великою кількістю неймовірних людей та волонтерів, які щодня власними зусиллями допомогають постраждалим українцям. Я пишаюсь добродушністю та відвагою свого народу, пишаюсь тим, що я українка. В цей складний для України час, вважаю своїм обов'язком бути корисною своїй державі, наскільки це можливо", - говорить художниця Яна Руснак.


Так вона через свою творчість вміло та переконливо передала та відобразила емоції, відчуття та стан кожного українця. Частина її робіт представлена в галереї в Дубаї. Її мета – привернути якнайбільшу увагу світу до жахливих подій, які відбуваються в Україні та зібрати кошти на гуманітарну допомогу для нашої країни.


"Для України - це жахливий час, коли щодня гинуть тисячі людей і дітей. Ми переживаємо справжню катастрофу, геноцид, знущання, руйнування наших міст, домівок, сімей, життя", - коментує Яна.


Картина художниці з українським прапором та цитатою, виконану в символічно блакитно-жовтих кольорах, була представлена у галереї Дубай.Частину зібраних коштів від продажу передадуть українцям, які постраждали від воєнних дій.

Картину художниці придбала пара із Ірландії, яка була вражена історією українського народу, його мужністю та відвагою. Що цікаво, пара також надала свій маєток для біженців із України.


"Promise me you'll always remember: You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think" - гласить надпис на картині.


"Коли я створювала цю роботу, неможливо було уявити, з яким посланням буду її презентувати світу: «Пообіцяй мені, що завжди будеш пам’ятати: Ти сміливіший, ніж ти віриш, і сильніший, ніж здається, і розумніший, ніж ти думаєш", - коментує художниця.


Також в квітні був благодійний аукціон на всесвітньо відомій платформі Artsy сумісно із українськими художниками, де була продана картина "Nude" художниці Яни Руснак, яка стала другим, по коштовності, лотом.Comentarios


bottom of page