top of page

BlackSeaTribe представляє нову колекціюBlackSeaTribe — український бренд 365-денного чорноморського настрою, що поєднує в собі космополітичний гламур та курортну естетику.Бренд був започаткований у 2015 році. Він першим, хто започаткував концепцію онлайн-конструктора, де клієнт має можливість комбінувати різноманітні форми, кольори та силуети, щоб створити свій ідеальний купальник.
Натхненням бренду стало наше причорномор’я — місце, що творить спогади та дарує історії. Ставши калейдоскопом культур, узбережжя приваблює яскравих людей та змішує їх у п’янкий коктейль із особистостей. Перші поцілунки, ніч, проведена на пляжі під зірками, неквапний день біля моря чи танці до ранку – кожен отримує від нього щось для себе, і BlackSeaTribe бере за основу саме це приголомшливе різноманіття.
Бренд створює одяг та купальники, натхненні естетикою узбережжя та унікальними деталями, що роблять вироби самобутніми. Для BlackSeaTribe сонячне тепло та глибока, неосяжна душа моря – джерело енергії, якою хочеться ділитися з оточуючими.Естетика BlackSeaTribe балансує між розслабленою атмосферою курорту і вимогами швидкоплинного міського життя. Бренд приділяє особливу увагу якості матеріалів, комфорту та «характеру» речей, створюючи виразні образи, що підкреслюють індивідуальність власника.
Comments


bottom of page