top of page

Black Friday: SOLMAR -60%Український бренд базового одягу №1 підготував шалені знижки до -60%, які триватимуть до 27 листопада на сайті марки та у брендових магазинах. За найпривабливішими цінами сезону можна придбати мінімалістичний трикотаж та джинси з ідеальною посадкою, а список акційних позицій щодня доповнюється новими товарами.
Серед бестселерів, які зараз можна придбати зі знижкою, опинилися улюблені водолазки в рубчик та у гладкій фактурі, теплі светри oversize та різноманітні джемпери.
Також варто звернути увагу на трикотажні сукні SOLMAR, які гарно підкреслюють фігуру та легко стилізуються з будь-яким взуттям та верхнім одягом.
Класичні джинси з ідеальною посадкою – ще одна фішка бренду. У вкладці sale доступні моделі палаццо, мом та скінні у нейтральних відтінках деніму.

SOLMAR – український бренд базового одягу, основною концепцією якого є створення якісного повсякденного одягу за доступною ціною у широкій палітрі кольорів. Усі колекції марки мають лаконічний дизайн поза часом, що ніколи не втрачає актуальності, тому ви ніколи не помилитеся, обираючи базові речі під час Black Friday.
Ознайомитися з усіма пропозиціями можна на сайті https://solmar.com.ua/ua/, а також о соцмережах бренду та офлайн-магазинах.
Comments


bottom of page