top of page

Black Champagne: новорічна капсула від Corsis та Eromin StoreУкраїнський бренд капелюшків Eromin Store та бренд жіночого одягу Corsis обʼєднались та створили новорічну капсульну колекцію Black Champagne. Вона приурочена зимовим святам та включає в себе корсет, сукню, боді, бра, капелюшок та рукавички. 


Колекція виконана у чорному кольорі, який символізує стриману сексуальність та елегантність. Вироби прикрашені кристалами та паєтками, що дозволяють сяяти у новорічну ніч, а отже і увесь 2024 рік. Айтеми виконані із сітки і сатину, що одразу додає святковості та лоску. 
Ще однією перевагою капсули є її практичність. Адже завжди приємно ще раз одягнути святкові речі у звичайний день та повернути собі теплі спогади. 


Corsis взяв на себе розробку одягу, а Eromin Store виготовили аксесуари. Не зважаючи на те, що у брендів відрізняється естетика, вони влучно обʼєднали зусилля та створили ідеальний комплект. Таким чином, можна обрати тотал лук і відразу закрити питання із новорічним вбранням.  

Black champagne — про свято для себе. Адже свято починається саме тоді, коли ти віриш у нього. EROMIN Store - український бренд морських капелюшків, створений у Києві у 2021 році. Catch your own wave - гасло бренду, яке нагадує, як важливо бути на своїй хвилі і не зраджувати великим мріям. 


CORSIS - український бренд жіночого одягу з особливим вайбом. Створений у 2020 році, Катериною Ширмановою.


Comments


bottom of page