top of page

Новинка: крем для відновлення захисних функцій шкіри Cera Repair Barrier Cream від BiothermНовинка від французького бренду догляду за шкірою обличчя та тіла Biotherm, що народився у 1952 році у Монако, коли наука зустрілась із природною силою океану.


Коли рівень керамідів в шкірі знижується, захисний бар'єр слабшає. Використання засобів догляду з керамідів допомагають відновлювати, зміцнювати і захищати шкіру, перешкоджаючи зайвої втрати вологи. Cera Repair Barrier Cream крем з керамідів для відновлення і зміцнення захисного бар'єру шкіри. Формула крему містить біокераміди — натуральні природні ліпіди, які є невід'ємною частиною захисного бар'єру шкіри, що підтримують його функції і сприяють утриманню вологи.
Biotherm Cera Repair Repairing Barrier Cream With Ceramides — антивіковий крем з вираженою відновлювальною дією. Він зміцнює природний захисний бар’єр, ревіталізує і захищає. Шкіра стає пружнішою, гладенькою і свіжою. Інтенсивна антивікова технологія забезпечує клітинам все потрібне для регенерації, а біокераміди зміцнюють бар’єрну функцію, захищаючи від несприятливого впливу зовнішніх чинників. Крем збагачений натуральним екстрактом пробіотика Life Plankton, який активує відновні процеси. Засіб підходить для будь-якої шкіри, зокрема чутливої.
Переваги Cera Repair Repairing Barrier Cream Biotherm:


  • захищає шкіру від зовнішніх шкідливих факторів

  • розгладжує зморшки та запобігає їхньому утворенню

  • заспокоює подразнення та почервоніння

  • засіб пройшов дерматологічне тестування

  • підходить для чутливої шкіри

  • невагома текстура

  • біокераміди та пробіотична фракція Life PlanktonЕкологічна чиста формула та екодизайн упаковки


Формула на 94% натурального походження та на 90% біорозкладна. Кришка на 100% складається з переработанного пластику, а флакон на 25% — з переробленого скла.
Соціальна відповідальність


З 2012 року Biotherm активно співпарцює з неурядовими організаціями для збереження майбутнього океанів. Засоби Biotherm не завдають шкоди довкіллю, а частина коштів з продажу передається організаціям, ща займаються очищення окевнів від пластику.
Comments


bottom of page