top of page

Український бренд Bevza презентував нову весняно-літню колекцію на New York Fashion Week

Український бренд Bevza презентував нову весняно-літню колекцію на Тижні моди в Нью-Йорку. Свою нову колекцію SS’23 українська дизайнерка Світлана Бевза присвятила Батьківщині — Україні. З огляду на повномасштабну війну, що розгорнула Росія на території України, Бевза представляє повну надії колекцію, присвячену країні, яку вона називає домом. Колекція уособлює собою візуальний голос сьогоднішньої України, яка просякнута війною, але продовжує боротьбу та оптимістично дивиться в майбутнє. Натхнення Бевза черпала з образу жінки в полі, яка збирала пшеницю для рідного краю.
"Нова колекція — це візуальний голос сьогоднішньої України, що просякнута війною, але продовжує боротьбу за свої традиції й культуру та оптимістично дивиться в майбутнє, – розповідає дизайнерка Світлана Бевза. – Натхнення я черпала в образі жінки в полі, що збирає пшеницю, щедрий урожай рідного краю. Наша Батьківщина родюча й вирощує зерно, що годує багато країн світу. Про це дуже важливо пам’ятати".
Як і в минулих сезонах, колекція BEVZA SS’23 містить важливі українські культурні символи, такі як колосок, що нагадує про один з основних експортних товарів країни — пшеницю, ресурс, який сильно постраждав через російську агресію. Колосок також є символом родючої землі України. Цей мотив можна побачити у фірмових прикрасах бренду, а в новій колекції колоски з’являються у фактурах та деталях на сукнях. Спідниці та сукні з колекції також відсилають нас до традиційного крою спідниці «плахти», яку жінки носили під час жнив пшениці. Форми рукавів на жакетах навіяні традиційними сорочками. Традиційні елементи в’язання гачком із символом священної зірки можна побачити на футболках та сукнях, а хустка, яку споконвіку носять українки, втілена в елегантних вечірніх сукнях. Українська культурна спадщина помітна в усій колекції.


Comentarios


bottom of page