top of page

Офіс Президента та Уряд розпочали внутрішню та міжнародну кампанію про українську сміливість
Українська влада розпочала внутрішню та світову рекламну кампанію про сміливість українського народу. Білборди проєкту вже з’явилися на вулицях більш ніж 15 країн світу: Канади, Польщі, Німеччини, Італії, Австрії, Великобританії, Іспанії, США та інших. Креативну ідею створило агентство Banda разом із Міністерством цифрової трансформації України.


За останній місяць українці стали найсміливішою нацією світу. Політики, уряди, зірки та звичайні люди цитують, рівняються та надихаються українським народом.


"Українців у світі вже ідентифікували як націю хоробрих людей. Наші люди виходять на мітинги проти російських окупантів і без зброї в руках зупиняють танки. Спеціалісти продовжують працювати навіть під обстрілами та сиренами — лікарі, рятувальники, комунальні служби, продавці, водії, аптекарі. Наші айтішники продовжують підтримувати бренд країни, сидячи з ноутбуком у бомбосховищах. Це дійсно вражає. Вірю, що після перемоги для нашої країни у світі відкриється "вікно можливостей", і нашим головним завданням буде правильно його використати", — підкреслив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

bottom of page