top of page

Bagllet презентує нову лімітовану колекціюУкраїнський бренд аксесуарів Bagllet презентував нову лімітовану колекцію, яка віддає шану культурній спадщині України. Капсула рефлексує на тему традицій у сучасному житті, переосмислює народні мотиви та показує, що елементи традиційного одягу — це не застиглий у часі образ, а велике й рідне поле для натхнення. Натхнення для створення колекції прийшло до команди Bagllet під час роботи над проєктом для Музею Івана Гончара. Майстри бренду реконструювали кишеню кінця ХІХ сторіччя з Полтавської губернії та під кураторством Ярини Сізик подарували гаман фонду музею. Так вони компенсували втрачений артефакт, оригінал якого  перебуває в російському етнографічному музеї.

«Окрім того, що Україна втрачала свої культурні обʼєкти протягом історії, деякі ми втрачаємо зараз, з початком повномасштабного вторгнення. Адже всі фізичні обʼєкти, уся українська культура нині під загрозою. Ми віримо, що в майбутньому ми повернемо собі усі свої вивезені обʼєкти, а наразі ми робимо те, що в наших силах, — продовжуємо традиції та відтворюємо унікальні об’єкти нашої культурної спадщини», — прокоментувала проєкт команда Bagllet.

Під впливом проєкту бренд вирішив презентувати дроп моделей BG125 та BG129 з інтегрованими традиційними мотивами. До класичного дизайну додали подовжену ручку зі шкіряних пасм та впізнаваний автентичний український елемент — кутасики.  

Comments


bottom of page