top of page

Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції fall 2023Бренд аксесуарів Bagllet продовжує розвиватись і відкалібровує культові моделі в новій колекції Fall 2023, обличчям якої стала українська модель Саша Книш, зірка кампейнів MIU MIU та PRADA.


До лінійки увійшли переосмислені сумки-бестселери — B111, B117, B117mini, B118 та B118mid. У новій варіації всі аксесуари мають підкладку, що надає моделям більш структурованого вигляду і додає практичності. Улюблені форми, нові деталі, що розкривають неочевидні грані, і незмінне відчуття «своїх» аксесуарів.
BG111 — оновлена версія сумки-багету B111. Улюблена мінімалістична форма, поєднання компактного розміру та водночас неочікуваної місткості, якісна італійська шкіра, зручна ручка на плече, що ідеально завершує ансамбль.BG117 — нова варіація сумки B117. Знакова трапецієподібна форма, що доповнена незвичайним напівколом у зоні застібки, універсальний розмір, комфортний широкий ремінець, який має ідеальну довжину для носіння на плечі.BG117mini — аксесуар, який замінить у модельному ряді B117mini. Ця модель поєднує в собі всі переваги сумки BG117 та компактний розмір. Ідеальний варіант для особливих подій та випадків, коли хочеться взяти лише необхідний мінімум речей.
Найбільші зміни торкнулись класичної сумки-тоуту B118 і B118mid. Тепер ці моделі, які раніше відрізнялися розміром, в оновленій версії мають середні для обох попередніх аксесуарів параметри, що робить їх надзвичайно універсальними: класична прямокутна форма, регульовані ремінці, що дають змогу носити сумку в найзручніший для себе спосіб: як на плечі, так і в руці, дивовижна місткість, що дозволяє взяти з собою все необхідне і ще трошки.

Над кампейном працювали: Фото — Денис Маноха Креативний директор / стиліст — Влад Аскеров Асистент стиліста — Вадим Оніщенко Гафер — Сергій Кошкін Стилістка-перукарка — Юлія Стець Візажистка — Катерина Токарєва Модель — Саша Книшbottom of page