top of page

Фонд Олени Пінчук презентує лімітовану благодійну колекцію аксесуарів з брендом Aspinal of LondonФонд Олени Пінчук разом із британським брендом Aspinal of London представляє колекцію шовкових хустин та шкіряних брелоків, які продаватимуться і у Великій Британії, і в Україні. Усі вторговані кошти підуть на підтримку проєкту Фонду "Мобільні клініки для ВІЛ-позитивних дітей". Проєкт з 2009 року піклується про дітей, які народились і живуть з ВІЛ в Україні та з початком повномасштабної війни потребують медичної допомоги ще більше. Багато з них стали внутрішньо переміщеними особами, втратили не тільки домівки, доступ до освіти, а часто й доступ до кваліфікованої медичної допомоги.

Як зазначила засновниця Фонду Олена Пінчук: "Мобільні клініки" для ВІЛ-позитивних дітей — багаторічний проект Фонду, який надав кваліфіковану медичну допомогу тисячам дітей з найвіддаленіших куточків України. З початком повномасштабної війни ситуація з ВІЛ/СНІДом змінилася. Як ніколи раніше, нам потрібно контролювати стан здоров’я наших маленьких пацієнтів, серед яких багато внутрішньо переміщених осіб. Ми раді, що такий чудовий партнер – Aspinal of London – підтримує наш проєкт, створивши колекцію аксесуарів з українськими символами процвітання й добробуту. Ця колаборація дозволить принести зміни на краще в життя ВІЛ-позитивних дітей".

Креативна директорка бренду — українка за походженням, Марія Дикало, використала для принта хустин свої картини з українськими мотивами. Соняшники для британців такі ж символічні квіти надії, як і для українців. "Фонд Олени Пінчук за роки діяльності чимало зробив для підвищення обізнаності про ВІЛ та СНІД в Україні. Підтримка, яку вони надають жінкам і дітям, є неоціненною, а їхня робота стає ще важливішою зараз, коли країну роздирає війна. Ми сподіваємося, що ця благодійна колаборація заохотить інших долучитися до підтримки українського народу, а особливо дітей у цей складний період" — зазначила креативна директорка бренду Марія Дикало.

Благодійна колекція для продажу буде доступна на сайті бренду, а також на сайті fashion aid.


Comments


bottom of page