top of page

Apple представили нові iPhone 14Apple провели традиційну осінню презентацію нових продуктів. Компанія розширила свою лінійку смартфонами iPhone 14 і iPhone 14 Pro, годинниками Apple Watch Ultra, Series 8, SE 2 та поколінням навушників AirPods Pro 2. Презентація транслювалася на офіційному каналі Apple у YouTube.


Так, вартість нового iPhone 14 буде починатися від $799, iPhone 14 Plus (його представили замість минулорічного Mini) — від $899. Що iPhone 14, що iPhone 14 Plus базуватимуться на процесах A15 Bionic. Також Apple оснастили нові смартфонами 12 Мп фронтальною камерою та покращеною основною. Судячи з заяви компанії, вони мають працювати у 2-2,5 разів краще, ніж минулорічні смартфони.

Що стосується iPhone 14 Pro, його вартість почнеться з $999. Смартфон iPhone 14 Pro Max можна буде придбати за $1099. У Pro-версіях гаджетів Apple замість "монобровки" з’являється "динамічний острівець", що перетворюється на один з елементів інтерфейсу (як віджет). Деталь може транслювати повідомлення, такі як, наприклад, оповіщення про прибуття таксі.


bottom of page