top of page

Дерматологічні сонцезахисні засоби Anthelios від La Roche-PosayГама Anthelios є першою на ринку засобів для захисту від сонячних променів. Її широкий спектр дії та дуже високий ступінь захисту є результатом більш ніж 25 років сучасних клінічних досліджень засобів для захисту від сонячних променів та шкіри, чутливої до впливу сонця. Слід зауважити, що у La Roche-Posay є зобов'язання захищати Вашу шкіру з повагою до довкілля:


1. La Roche-Posay розробили екологічно свідомі упаковки: перше покоління тюбиків з картону, що зменшує використання пластику на 45%


2. Формула засобів розроблена з повагою до флори і фауни морських і прісних водойм


Захисна гама Anthelios під час засмаги — невід’ємна частина догляду за шкірою під час перебування на сонці.Зволожуюче молочко для засмаги

La Roche-Posay Anthelios Eco Tube SPF 50+Сонцезахисний зволожуючий засіб, розроблений для сухої чутливої ​​шкіри обличчя і тіла, водостійкий до води і поту. Текстура засобу не залишає на шкірі білих слідів. Високий ступінь захисту від UVA і UVB променів. Антиоксидантна дія — сприяє захисту від забрудненого повітря та інфрачервоного випромінювання. Протестовано під дерматологічних контролем на чутливій шкірі.


Властивості:

  • захищає шкіру від UVA й UVB-випромінювання

  • надає шкірі необхідного зволоження

  • легко розтирається, не залишає жирної плівки

Ультралегкий сонцезахисний флюїд

La Roche-Posay Anthelios SPF50+
Найвищий ступінь захисту від UVA-променів в історії Anthelios. Захист широкого спектру захищає шкіру від пошкоджень, спричинених UVA та UVB-, інфрачервоним випромінюванням та забрудненням. Висока стійкість до води, поту і піску. Не подразнює очі. Легка, нелипка текстура. Містить термальну воду La Roche-Posay.


Дитячий дермо-педіатрікс спрей для тіла та обличчя

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics SPF50+
Шкіра дітей надзвичайно чутлива до сонячних променів. Від імовірних пошкоджень її надійно захистить дитячий сонцезахисний спрей SPF 50+ La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics, який запобігає шкідливому впливу УФ-випромінювання навіть в екстремальних умовах. Вам більше не доведеться турбуватися про шкіру своїх дітей під час літніх розваг.


Властивості:

  • дитячий сонцезахисний крем із фактором 50+

  • забезпечує широкоспектральний захист від УФА- й УФБ-випромінювання

  • запобігає подразненню шкіри внаслідок впливу інфрачервоного випромінювання та забруднень

  • стійкий до води, поту та піску

  • не залишає на тілі білих слідів

  • не подразнює очі

  • схвалено дерматологами й алергологами

ความคิดเห็น


bottom of page